מנדרין אירועים
אירועיםאירוע חברה

אירוע חברה

לאחרונה אנו שמים לב, כי אירועי חברה תופסים מקום חשוב במקומות עבודה שונים כגון חברות או תאגידים. המטרה היא לפנק את העובדים, אשר עובדים ימים ארוכים ומעניקים מעצמם את המיטב. קיים אפקט חיובי לנושא המוטיבציה של העובדים ולכן, אירועים מסוג זה, אשר נערכים באמצעות מנהלי החברה, הינם אירועים מושקעים כאשר ישנן מטרות נוספות כגון, קירוב בין העובדים וכן בין המנהלים לעובדים. יש להתארגן לגבי מיקום, אם אולם או גן אירועים שיכיל את המוזמנים וכן, תכנים מעניינים שיתרמו הן לעובדים והן למנהלים, כאשר התכנים יהיו מרתקים.

ניתן לארגן קונספט קריאטיבי  אך יש לארגן גם את התקציב עבור אירועי חברה. יש להפיק את המיטב  ויש ליצור סדרי עדיפויות לגבי תכנון האירוע יש לבדוק היכן לקצץ והיכן לפזר. ניתן להזמין שף לסדנאות בישול, אמן טלפתיה או מרצה שירצה הרצאה מעניינת וקצרה הקשורה להתייעלות עבודה או עבודה בשיתוף.

היערכות נכונה לאירוע  חברה

יש לדעת, כי היערכות לקראת אירועי חברה, לא דומה להיערכות של אירועים אישיים או פרטיים. יש לשים לב להיקף המוזמנים, ההנהלה שמעורבת ועוד גורמים, אשר עשויים להשפיע על השיקולים הבסיסיים, אשר יכולים להוות נקודות חשובות בשכלול של אופי האירוע ומימוש המטרות. ראשית, יש להגדיר  מראש את מטרת האירוע כגון גיבוש של קונספט ברור. בחירת המיקום רלוונטית מאוד ובמיוחד בעונת הקיץ האם אתם מעוניינים באולם או גן אירועים קטן הנמצא סמוך לחוף הים? יש לברר מה מעמיד לרשותכם בעל האולם או גן האירועים, וכן, האם אתם מעוניינים באולם משולב עם גן אירועים? את כל הנתונים הללו יש לשקול בקפידה, להחליט על מיקום האירוע ואז לגשת לתכנונו המדוקדק.

 

אוכל טוב ואטרקציות – מתכון מנצח לאירוע חברה מוצלח

יש לציין, כי אירועי חברה מוצלחים הם אלה שהאוכל שיוגש באירוע, יהיה איכותי, שיהיה בר עם קוקטייל משקאות, מוסיקה נעימה ואירוע מתוכנן שלא יהיה בו משעמם לרגע. באירוע שיהיה מוצלח, העובדים ידברו עליו גם כאשר יחזרו לעבודה וייזכרו בכל רגע שבו הם נהנו יחד.  יש להיכנס  בנעלי העובדים ולחשוב מה מעניין אותם, מה יכול לתת להם להרגיש טוב. מדובר על אירוע אשר מופק עבור קהל טרוגני. קהל העובדים, מורכב מנשים וגברים, ממבוגרים ומצעירים ולכן, מומלץ להתייעץ עם מפיק אירועים מקצועי או לפנות אל אולמות או מקומות המיועדים וכאלה שמתמחים בהפקה של אירועי חברה.

מומלץ לערוך סקר מקדים בין העובדים ולהבין מה עשוי לעניין אותם ומה היו מעוניינים שיהיה באירוע החברה שמתכננים עבורם. יש להציג לעובדים כמה קטגוריות לבחירה. יש לציין כי אירועי חברה  מנצחים, הם אלה שהחברה תשים דגש על גיבוש העובדים והקניית התחושה שיש להם בית ומנהלים אשר דבר ראשון מתייחסים לעובדים כאנשים. מומלץ ליצור חיבור בין העובדים, כאשר הם יהיו כחלק  פעיל באירוע החברה, כגון סטנדאפיסט אשר יעלה סטנד אפ בנוגע ליחסי עובדים או יחסים בין עובדים למנהלים, מה שיגרום להם "להרגיש בבית" ולחייך בשל סיטואציות שונות בעלות אופר הומוריסטי.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התכתבות עם נציג
נציג זמין כרגע
דילוג לתוכן